Makabryczny wypadek – potrącili pieszego, ofierze oderwała się głowa!

Do makabrycznych w skutkach zdarzeń doszło 6 lipca w godzinach wieczornych na drodze krajowej we wsi Uszew. Bazując na relacjach lokalnych mediów, doszło tam do potrącenia pieszego przez samochód osobowy – siła zderzenia miała być na tyle ogromna, że ofierze oderwała się głowa i wpadła do wnętrza samochodu.

Przebieg zdarzeń.

Z informacji, jakie zostały przekazane mediom przez policję, dowiedzieć się możemy, że 59-letni mężczyzna spacerował, w godzinach wieczornych, wraz ze swoim psem po drodze krajowej numer 75 we wsi Uszew. Został on potrącony przez samochód osobowy, którym to kierował 21-letni mężczyzna. Siła zderzenia okazała się na tyle duża, że wskutek potrącenia głowa ofiary oderwała się od ciała, a następnie wpadła do pojazdu, którym podróżowały trzy osoby. Po potrąceniu kierowca stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do rowu. Po przybyciu na miejsce służb 21-latek został przebadany alkomatem – jak się okazało, w momencie zdarzenia był trzeźwy. Śmierć poniósł także pies, z którym to spacerował 59-letni mężczyzna.

Śledztwo.

Zarówno kierowcy, jak i pozostałym pasażerom nic się nie stało – wszyscy zostali jednak przewiezieni do szpitala ze względu na skrajnie zły stan psychiczny. 21-latkowi została także pobrana krew do dalszych badań w celu ustalenia, czy w momencie wypadku kierowca znajdował się pod wpływem jakichkolwiek środków odurzających. Dokładne szczegóły całego zdarzenia są badane przez policję i prokuraturę. Kierujący pojazdem 21-latek nie usłyszał na ten moment jeszcze żadnych zarzutów.