Podwójne zabójstwo na Pomorzu.

Podwójne zabójstwo na Pomorzu.

Do tej okropnej zbrodni doszło w niewielkiej miejscowości Suchy Dwór na pomorzu. W piątkowych godzinach wieczornych dokładnie 11 marca, do policjantów dotarło zgłoszenie od dzieci zamordowanych ofiary, które przekazały, że nie są w stanie skontaktować się ze swoimi rodzicami.

Tragiczne odkrycie.

Funkcjonariusze policji przyjęli zgłoszenie, a pod wskazany adres wysłany został patrol policji. Z racji tego, że dom był otwarty, funkcjonariusze postanowili wejść do środka. To właśnie wtedy odkryli zwłoki kobiety i mężczyzny. W momencie dotarcia policji na miejsce ofiary niestety były już martwe.

Zatrzymanie osoby podejrzanej.

Na miejscu tragedii prowadzone były niezbędne prace mające na celu zabezpieczenie wszelkich śladów oraz dowodów. Jak wstępnie ustalono, do tej zbrodni doszło najprawdopodobniej dwa dni przed otrzymaniem zgłoszenia przez policję. Już kilka godzin po dotarciu policjantów na miejsce, dokonano zatrzymania głównego podejrzanego. Mowa tutaj o 18-letnim synu zamordowanej pary. Według uzyskanych informacji, 18-latek przyznał się do zabójstwa, nie są jednak znane motywy, które nim kierowały. Mężczyzna ten dotychczas mieszkał ze swoimi rodzicami, w przeszłości pod tym adresem nie odnotowano żadnych niepokojących zgłoszeń. Według okolicznych mieszkańców była to zwyczajna i spokojna rodzina. Zatrzymanemu synowi zamordowanego małżeństwa grozi teraz kara dożywotniego pozbawienia wolności.