Zabójstwo młodej kobiety w Warszawie. Policja poszukuje sprawcy.

Do morderstwa kobiety doszło 29 marca w jednym z bloków mieszczących się przy ulicy Borsuczej. Według zeznań świadków, całe wydarzenie poprzedzone było kłótnią. W pewnym momencie kobieta wybiegła na balkon mieszkania i zaczęła wołać o pomoc. Mężczyzna, który najpewniej znajdował się w mieszkaniu wraz z ofiarą, dopadł ją na balkonie i śmiertelnie ranił nożem.

Sprawca poszukiwany przez policję.

Ofiarą była 21-letnia kobieta pochodząca z Ukrainy. Według uzyskanych informacji poszukiwany sprawca także jest obywatelem Ukrainy. 5 kwietnia, a więc 7 dni po popełnionym morderstwie, policja zdecydowała się opublikować fotografię przedstawiającą poszukiwanego mężczyznę. Jego zdjęcie dostępne jest na stronie głównej Policji w Warszawie.

Informacje o poszukiwanym mężczyźnie.

Poszukiwany mężczyzna, będący najpewniej sprawcą zamordowania kobiety, to 27-latek. Według opisu podanego przez komendę policji ma on 191 cm wzrostu, brązowe oczy oraz ciemne, krótko przystrzyżone włosy. Policja podkreśliła również, że za pomoc w ukrywaniu osoby podejrzanej grozi kara pozbawienia wolności do lat 5. Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o poszukiwanym powinny zgłosić się do najbliższej jednostki policji lub prokuratory. Na stronie Komendy Policji w Warszawie znaleźć można także specjalny numer oraz adres e-mail, pod którym można skontaktować się celem przekazania informacji. Policjanci podkreślają, iż wszystkim, zgłaszającym się z informacjami osobom gwarantowana jest całkowita anonimowość.