Mężczyzna zabił swoją żonę w obecności syna

Do ogromnej tragedii doszło 5 kwietnia tego roku w niewielkiej miejscowości Wielka Komorza mieszczącej się w gminie Tuchola. 44-letni mężczyzna miał zaatakować swoją o rok starszą żonę nożem i śmiertelnie ją ranić. Naocznym świadkiem morderstwa był najpewniej 8-letni syn małżeństwa.

Morderstwo małżonki.

Nie jest na ten moment jasne, czy dziecko widziało zabójstwo swojej matki na własne oczy. Z całą jednak pewnością, 8-latek przebywał wówczas w tym samym domu. O całym zajściu miał poinformować swoich dziadków, którzy następnie skontaktowali się z funkcjonariuszami policji.

Poszukiwania sprawcy.

Policja o całym wydarzeniu została poinformowana około godziny 22, a więc na krótko po popełnionej zbrodni. Podejrzany o morderstwo mężczyzna nie został zastany przez funkcjonariuszy na miejscu zdarzenia. Jego poszukiwania trwały niemal dobę. Policjanci, wraz ze specjalnie wyszkolonymi psami tropiącymi, odnaleźli mężczyznę niemal dzień później. Z przekazanych informacji wynika, iż ukrywał się on na pobliskich działkach. Na ten moment nie są jasne motywy całej zbrodni. Syn ofiary nie został jeszcze w tej sprawie przesłuchany, na ten moment najpewniej przebywa pod opieką dziadków.