Samochód marki Toyota Avensis potrącił mężczyznę prowadzącego rower w Zembrach: 65-latek stracił życie na miejscu

Policjanci z Łukowa intensywnie pracują nad ustaleniem szczegółów tragicznego wypadku drogowego, który miał miejsce dzień wcześniej w miejscowości Zembra. Według wstępnych informacji, samochód marki Toyota Avensis uderzył w 65-letniego mężczyznę, który poruszał się po jezdni na rowerze. Niestety, obrażenia jakich doznał mężczyzna były tak poważne, że zmarł na miejscu.

Kiedy na miejscu zdarzenia doszło do tragicznego wypadku? Według policyjnych ustaleń, miało to miejsce poprzedniego dnia, około godziny 20:00, na drodze powiatowej w Zembrach. Szczegółowe informacje uzyskane przez policję sugerują, że kierowca Toyoty Avensis, 60-letnia kobieta z gminy Trzebieszów, potrąciła mężczyznę znajdującego się na drodze z rowerem. W wyniku tego wypadku, ciało 65-latka odniosło ogromne obrażenia, które spowodowały jego natychmiastową śmierć.

Teraz policja z Łukowa pod egidą prokuratury rozpoczyna śledztwo, aby dokładnie zrozumieć jak doszło do tego tragicznego zdarzenia. W ramach tego śledztwa, funkcjonariusze mają za zadanie ustalić między innymi prędkość, z jaką poruszała się 60-latka, czy oświetlenie w jej samochodzie było prawidłowe oraz jaki był ruch i kierunek poruszania się 65-letniego mężczyzny na drodze.